Skvělá atmosféra pro vás domov

Andělé strážní opatrují naši duši.
Milujete nadpřirozeno a věříte ve svého anděla strážného? Pak pro vás máme hned celou sbírku keramických andělů, kteří se postarají o klid na duši a vaše blaho. Obklopte se drobnými předměty, které máte rádi a které vyzařují pozitivní energii. A právě andělíčkové k nim patří.
Anděl s roztaženými křídly, který by vás jakoby ochraňoval a chtěl vás pod nimi ukrýt. Každý z nás se občas potřebuje schoulit sám do sebe a nechat se opečovávat a opatrovat. Andílkové to rádi udělají. Ale i pohled na keramickou sošku roztomilého andílka ve vás může vyvolávat pocity uspokojení a šťastných chvilek. Proto si těchto chvilek važte a dopřávejte si je v hojnosti.

andělíček

Každý den, každou chviličku, potěšte vaši dušičku …
Běloskvoucí andílek se sepjatýma ručičkama anebo tajemně se usmívající a slibující předzvěst šťastných zítřků. S andělem po boku si budete jistější a hlavně klidnější. Ne nadarmo i naši předkově věřili v boží sílu andělů a ctili je a vážili si jich. My už dnes nemusíme chodit pravidelně každou neděli do kostela – kde bychom na to vzali čas?? Ale v klidu a teple domova si udělejte vzácnou chvilku štěstí, kdy se obklopte věcmi, které máte rádi a mezi které patří i keramické sošky těchto milých bytostí, zapalte vonnou svíci a popíjejte voňavý bylinkový čaj. Nechte své myšlenky plout a rázem pocítíte, že je vám jaksi lehko na duši. To proto, že se máte rádi a dopřáli jste si ten luxus být sami sebou.

lampa dekorativní

Luxus báječné dekorativní lampy.
A tuto rozkoš můžete vyšperkovat i krásnou přítomností dekorativních lamp, kdy si vyberete takovou, která vám padne nejen do oka, ale osloví i vaše srdce. Jen s doplňky, ze kterých pociťujete tu báječnou sladkou pozitivní energii, můžete být šťastní.
Vytvořte si domov k obrazu svému tak, abyste se domů každý den rádi vraceli a spočinuli v blaženosti svého domova.