Muži a virtuální nevěra

Moderním trendem je v posledních letech mužská nevěra, která je virtuální. Možná si můžete myslet, že se jedná pouze o pár písmen, která jsou někým poslány do virtuální reality. Takové psaní může ale časem nabrat grády a trochu jiné otáčky. Může se začít až vymykat kontrole. Mnohdy bychom se mohli až divit.
Pokud si začnete přes internetové seznamky s někým psát, ze začátku vám to může přijít jako nevinná konverzace. Postupem času se může dokonce stát, že se na psaní s danou osobou budete těšit čím dál tím více. U počítače tedy začnete trávit mnohem více času a myšlenka mi budete úplně někde jinde.
zoufalý kameraman
Po čase se stane, že se do daného člověka ‘‘zamilujete‘‘, protože zjistíte, že má vše, co vám u svého partnera či partnerky chybí a že je to pouze po internetu, vám vůbec nevadí. Nemalý šok by ale mohl nastat ve chvíli, kdy byste se s tím dotyčným potkali ve světě reálném. Mohlo by se totiž stát, že ve skutečnosti je ten člověk úplně jiný.
Bohužel i virtuální nevěra je nevěra. Může se jednat o poslední hřebíček do rakve vašeho vztahu. Nějaká slova o tom, že vědci tvrdí, že k žádné nevěře vlastně nedošlo, v takovém případě rozhodně neobstojí. V tomto případě se totiž jedná o ztrátu důvěry v partnera.
schůzka venku
Virtuální nevěra mnohdy může poukázat na problémy v partnerském vztahu. Jedná se ale o stádium, kdy se dá ještě něco v klidu řešit.
Pokud zjistíte, že si váš partner až moc žhavě píše s nějakou ženou, nechejte prve odejít emoce a pak si s ním o tom popovídejte. Pokud jste schopná mu odpustit a partner se vám otevře a vysvětlí, co jej k němu vedlo, pak se váš vztah dá ještě zachránit. Díky tomu najdete to, kde byl zakopaný pes. Obecně totiž platí, že pokud to, co hledáte, nenajdete doma, pak na internetu ano. Pokud si ale po vysvětlení dané situace budete navzájem poskytovat to, co potřebujete, pak není důvod hledat něco někde jinde.