Mladá krev

·         Obleky a šedé kóje nás nebaví. Moderní svět se stále více odvrací od naškrobených límečků a kousavých obleků. Dnes už není nic neobvyklého vést jednání v džínách a tričku nebo dorazit na pracovní schůzku na kole. A přesně to chceme i od své firmy. Neznamená to, že každá společnost musí být hipsterský start up, sídlící v tovární hale a vedený potetovaným manažerem na longboardu, ale trocha flexibility není na škodu. Možná pátky bez obleků, nebo relaxační zóna, která bude víc než jen zaprášené křeslo a umělý fíkus. Čisté, moderní a veselé prostory jsou vždycky plus.
čtyři kluci a holka
·         Chceme zachraňovat svět. Naše generace vyrostla obklopena zprávami z celého světa, a chápeme, že ne každý má takové štěstí jako my. Takže i když pracujeme v korporátu, chceme pomáhat, a chceme si být jisti, že náš zaměstnavatel se chová odpovědně ke své komunitě, k životnímu prostředí a že myslí na budoucnost. Pokud nám dokážete dát příležitost trochu zlepšit tento svět, jsme vaši. Jak může takový projekt vypadat? Pokud jste IT společnost, zkuste domluvit možnost workshopů ve školách nebo zájmových kroužcích. Dejte nám na starost stážistu, uvolněte nás pro pár hodin dobrovolnictví týdně. Možností je bezpočet.
zamyšlená holka
·         Chceme se rozvíjet, a jsme ochotni pro to něco udělat. Na rozdíl od našich rodičů nehledáme teplé místečko, kam bychom se na dvacet let zašili. Chceme růst, chceme se učit, chceme se vzdělávat. A jsme ochotni pro to udělat opravdu hodně, když nám dáte prostor. Jsme mladí, máme potenciál se naučit prakticky cokoli (ještě jsme nezapomněli umění naučit se na zkoušku za dvanáct hodin), tak nám dejte prostor. Máme rádi, když šéfové opravdu naslouchají našim nápadům, a když nás nechají vnést do práce kus sebe sama. Odvděčíme se za to pracovním nasazením i oddaností. Pokud si můžeme za tím, co děláme, stát, tak tomu obětujeme srdce i duši.