Jedinečné a sofistikované systémy RMC


Naše firma RMC System vám nabízí systém RMC, který je neuvěřitelně univerzální, jelikož ho můžete připojit k různým zařízením např. CAN (stavební stroje), FMS (nákladní vozy), OBD (osobní auta), sondy CAP04 (kontrola kapacity paliva v nádrží stroje), Gcom (doprovodné skryté snímače) a GPS monitoring vozidel. Moderní správa vozového parku vám rozhodně daleko víc zjednoduší řízení podniku, nákladů a administrativy.

Nejpřesnější GPS

Proč jsou naše systémy dálkového monitoringu jedinečné? Jsou totiž neuvěřitelně přesné a sofistikované. Kapacitní sonda CAP04 nedokáže pouze měřit hladinu pohonných hmot, ale také náklon, akceleraci a teplotu celého stroje. Dokonce také dokáže přepočítat objem nafty na referenční teplotu 15 °C. Systém RMC vám kromě sledování samotného auta, dovoluje měřit spotřebu paliva, hodnotit jízdní styl, díky čemuž můžete hodnotit kvalitu práce vašich zaměstnanců a GPS lokalizaci, která zjednoduší hledání vozu v případě jeho odcizení.

Náš dálkový monitoring kromě shromažďování všech možných informací a parametrů do vašich databází, je také schopen automaticky, podle předem určených nastavení, vytvářet denní, měsíční a roční přehledy, které můžete bez žádných problémů poslat firemnímu účetnímu.

Skvělé sondy CAP04

Potřeby jednotlivých klientů jsou naprosto odlišné, a proto si zakládáme na individuálním přístupu, protože rozhodně nechceme, abyste nám platili za něco, co vaše firma nebude vůbec využívat. Na druhou stranu chceme, aby kvality našich služeb byly co nejlepší a nejrozmanitější.

Na trhu máme již přes 30 let zkušeností a neustále se snažíme vyvíjet všechna naše hardwarová a softwarová řešení, tak, aby byla pro vás co nejsofistikovanější a praktická.

V případě, že vás naše nabídka zaujala, tak se podívejte na naši webovou stránku a vyplňte kontaktní formulář. Můžete nám také samozřejmě zavolat nebo napsat na jednu z mnoha našich poboček v České republice.