Získejte ty správné hodnoty pro Váš jídelníček

Vždy když se lidé snaží shodit přebytečná kila a neví přesně jak na to, snaží se dodržovat nesmyslné diety nebo se obrátí na člověka, který jim složí celkový jídelníček. Takové jídelníčky bývají ale většinou opravdu velmi drahé a ve spoustě případech i neefektivní. Proto není špatné si nějaké informace o zdravém stravování najít a sestavit si takový jídelníček pro hubnutí raději sami. Není to nějak zvlášť složité. Jen si musíte přečíst informace o kalorickém deficitu, porovnat si makro živiny a začít dodržovat svůj plán.

carrots-673184_1280

K tomu, abyste věděli, kolik toho máte jíst, a hlavně abyste hubli zdravě s dlouhodobou udržitelností potřebujete pár základních údajů a výpočtů a jedním z nich je Váš bazální metabolismus. Je to hodnota, při které zjistíte, kolik máte přijímat energie, aby Vaše tělo mohlo zdravě fungovat. S touto hodnotou později pracujete dál a na základě výpočtů si sestavíte kvalitní, a hlavně efektivní jídelníček.

BMI kalkulačka Vám přesně vypočítá celkovou hodnotu Vašeho bazálního metabolismu a Vy se tak budete moct odrazit od nějakého výpočtu, který je v podstatě základem při sestavování kvalitního jídelníčku a základem zdravého hubnutí.

adult-1867743_1280

Naše BMI kalkulačka pro Vás bude dokonalým pomocníkem, díky kterému budete vědět, kolik minimálně musíte přijmout přijaté energie, aby Vaše tělo fungovalo, jak má, aby mu nic nechybělo a aby celkové hubnutí bylo dlouhodobě udržitelné. Už se nebudete muset bát nejrůznějších diet a nesmyslných cen od výživových poradců. Vše zvládnete sami se základními informaci a s pomocí naší BMI kalkulačky. Uvidíte sami, že hubnutí Vám půjde samo a že konečně docílíte Vaší vysněné postavy, po které takovou dobu toužíte a díky které se Vám zvedne Vaše sebevědomí na maximum.

Těšte se konečně na léto s novou postavou, kterou budete milovat a přivítejte nový zdravý životní styl, který si rozhodně zamilujete.