Bydlet ve vlastním domě může být realita

Vlastní dům je sen mnoha lidí, ale jen málokdo se do toho vrhne opravdu po hlavě, a začne situaci řešit tak, aby za pár měsíců držel klíče od svého vysněného domu. Před zahájením stavby je potřeba zařídit několik věcí. Finance, pozemek a firmu, která vám dům postaví. My stavíme nízkoenergetické bungalovy, které jsou realizovány na základě námi připravených projektů. Můžete si vybrat z několika domů, které vám poskytnou komfort a moderní technologie.

Chcete mít nízkoenergetický dům?
Na snižování nákladů za provoz domu se klade důraz i tím, že novostavby musí mít tepelné čerpadlo a solární panely. To je běžnou součástí našich domů. Dřevostavby i zděné domy mají jak solární panely, tak tepelná čerpadla, díky čemuž opravdu snížíte náklady na provoz celého domu. A to už bude na výdajích vidět. Prohlédněte si naše projekty a vyberte si svůj dům snů.

dřevostavba v přírodě

Můžeme vám sehnat povolení
Máte strach z toho, že budete na stavební povolení čekat i rok? Svěřte žádost o povolení do našich rukou. S jednání s úřady máme spoustu zkušeností, a díky tomu pro vás můžeme povolení získat za mnohem kratší dobu. Dodáváme všechny poklady hned, a díky tomu se neprodlužují lhůty a úřad nevyžaduje žádné další podklady. Díky tomu můžeme začít stavět mnohem dřív. Klíče od svého domu můžete držet v ruce už za pár měsíců. V případě že musíte bydlet opravdu rychle, zvolte dřevostavbu, protože jejich realizace je rychlejší.

nový bungalov

Co naše domy obsahují?
Všechny naše domy jsou kompletně hotové. Není v nich jen kuchyňská linka a to z toho důvodu, že jde o opravdu vysoce individuální záležitost. Je zbytečné ji dodávat, když si ji klienti budou chtít vyměnit. V domech je kompletní koupelna a wc, okna a dveře, podlahy, omítky a vše je plně funkční a připraveno k používání. Vyberte si kvalitní firmu, které záleží na spokojenosti jejich klientů.