Hory pro rodinu s dětmi

Hory v České republice jsou úchvatné na pohled, a ještě lepší na lyžování. Nabídnou vám mnoho kilometrů sjezdovek, a to s nádherným výhledem do okolí. Mnoho lidí v České republice navštěvuje hory pravidelně a zbytečně necestuje do zahraničí, kde jsou vyšší ceny a také problém s dopravou. Na České hory se totiž můžete vydat i veřejnou dopravou, a to za přijatelné ceny. Pokud máte v letošním roce v plánu vyrazit na hory, tak zvolte Čenkovice skibukovka, kde vás nadchnou jak sjezdovky, tak místní ubytování.

hory Čenkovice

Čenkovice patří v České republice mezi hojně vyhledávané a jezdí sem lyžovat nejen rodiny s dětmi, ale také školní oddíly. Velkým plusem je, že si můžete vybrat, na jaké straně Bukové hory chcete lyžovat. Ski pas je zde totiž možné využít na obou stranách kopce, a to proto, že jsou oba areály ve spolupráci. Najdete zde samozřejmě instruktory lyžování a snowboardingu a také půjčovnu a servis lyžařského vybavení. Samozřejmě zde nechybí pro mladé hospody a restaurace, kde si můžete sednout na teplý svařák či čaj. V nabídce najdete jak české speciality, tak zahraniční kuchyni či jen klasický fast food. Během sezóny se zde pořádají akce na nejrůznější tématiku a každý si tak zde přijde na své.

hory Čenkovice

Ubytování je možné hned u sjezdovky, nebo v blízkém okolí. Samozřejmostí je, že si můžete vybrat stravování podle toho, jak moc jste aktivní na sjezdovce. Jestliže chcete jezdit nerušeně ? celý den, tak doporučuji pouze snídani, která vám dodá dostatek energie. V průběhu lyžování si pak můžete zajít na něco rychlého. Samozřejmostí je, že v okolí je i spousta restaurací, kam si můžete zajít po lyžování a dopřát si zábavu s kamarády.

V případě, že letos chcete vyrazit na hory a nevíte kam, tak zkuste tento ski areál, který má určitě co nabídnout. Zaručeně nebudete litovat a budete se rádi vracet.