Zábava, která vás chytne

Možností, jak se v současnosti dobře pobavit, je skutečně hodně, a to i doma. Největší konkurencí venkovní zábavě jsou jednoznačně počítačové hry. Počítače, respektive herní konzole, jsou dnes natolik rozšířené, že je najdete snad v každé domácnosti, což není úplně dobře. Lidé sedící neustále před monitorem nebo televizí totiž statisticky častěji tloustnou, což nemá příliš pozitivní vliv na jejich fyzický, ale ani duševní stav. Z toho důvodu je dobré se bavit a zároveň se u toho ještě hýbat. Nemusíte však kvůli tomu sportovat, existují i jiné alternativy, které jsou často daleko zajímavější. Jednou z nich jsou i Laser games.
laserové dělo
Určitě už jste někdy slyšeli o paintballu. Tak Laser games jsou v podstatě to samé, jenom se neodehrávají venku, ale ve speciálně navržených arénách. Navíc jsou daleko bezpečnější než paintball. Zatímco u něj je střílí zbraněmi naplněnými barevnými kuličkami, u modernější odnože na své nepřátele budete pálit z laseru. Ne, nemusíte se bát, že byste své protivníky takto mohli nakrájet. Ty lasery jsou na úrovni kdysi populárních ukazovátek, tedy nemají prakticky žádnou reálnou sílu někomu ublížit, na rozdíl od kuliček s barvivem. Navíc se tak ani nezašpiníte, což je další nesporné plus.
blaster-laserové-dělo
Různé druhy variant
Zatímco u paintballu a dalších obdobných bojových her obvykle pouze dobýváte základnu, respektive ji bráníte, u Laser games je výběr herních variací daleko pestřejší. Některé typy her jsou složitější a vyžadují vyšší koncentraci od všech zúčastněných, jiné jsou daleko méně náročné. Například takový deathmatch, kdy je vašim úkolem vyřadit všechny ostatní hráče je dobrým příkladem, i když i zde je nutné používat alespoň omezenou taktiku, jinak budete vyřazení poměrně rychle.
automatické zbraně
Výhodou této hry je nejen to, že je stoprocentně bezpečná, ale v mnoha případech i fyzicky náročná, což je jen dobře. Není řečeno, že takto uberete kdovíkolik kilogramů, ale pár kalorií zaručeně spálíte.