Trávení dovolené

Co nejraději děláte, když máte volno? Je opravdu mnoho lidí, kteří svůj volný čas tráví opravdu různě. A já znám mnoho lidí, kteří tráví svůj čas tak, jak já bych si nikdy nedokázala představit. Například moje sousedka. Pracuje v kanceláři, kde opravdu celý den jenom sedí a taky jenom kouká do počítače. Nevím proč, ale její nejoblíbenější technika v relaxování je, že si lehne na zahradu anebo doma a čte si knihu.

Máte rádi dovolenou v přírodě?

Sice ano, je to perfektní v tom, že alespoň čte a neválí se jen tak doma. Nicméně ale si myslím, že pohyb by byl taky na prvním místě. Protože nechápu, proč ona si stěžuje, že má nadváhu, že chce zhubnout, ale nebaví ji pro to nic udělat. Tak co to má potom znamenat? A já si myslím, že kdyby volný čas a dovolenou trávila nějak aktivně, tak to by ta nechtěná kila shodila hned. Ale ono se jí prý nechce a prý dovolenou raději tráví někde v klidu, kde může sedět nebo ležet. Tak ať se potom ale nediví, že jí kila sama dolů nejdou. Teď to zní logicky.

Dovolenou u moře mám ráda.

To já, když mám dovolenou, tak opravdu trávím aktivně. Moc mě baví jezdit na kole anebo nyní moderně na elektrokoloběžce. Sice je to elektrická koloběžka, která mě veze sama, ale ráda s ní jezdím do přírody. Takže si pohyb vynahrazují tak, že se alespoň projdu lesem a nadýchám čerstvého vzduchu což já mám velmi ráda. Taky moc ráda sbírám houby a můžu vám to doporučit. Je to klidný sport, u kterého nemusíte na nic myslet. A co takhle klidnou houbovou dovolenou? Takže když mám dovolenou, tak opravdu neležím anebo nesedím. Když mám dovolenou, tak si ji chci užít opravdu aktivně a co nejvíce. Letos se chystám s přítelem do Itálie na hory. Budeme objevovat italské hory a taky se koupat v moři. Samozřejmě, taky nějaký odpočinek a opalování, ale dovolenou chci aktivní a chci poznávat jiná místa. A kde vy nejlépe trávíte vaší dovolenou?