Tancem ke kráse

Málokterá žena si najde dostatek času, aby chodila někam do posilovny nebo na sportovní kurzy. Představa nekonečného běhání na běžícím pásu, či šlapání na rotopedu některé typy žen vůbec neosloví. Tanec je pohyb, který je ideální. Nemusí se jednat o nějaké složité taneční kreace, ale i to že si doma pustíme hudbu a necháme se alespoň deset minut denně unášet rytmy, uděláme pro naše tělo a pokožku mnoho užitečného.
Tanec je velice přirozený pohyb, při kterém navíc ženské tělo vypadá ladně. Pokud nejste typ, který nemá rád skupinové kurzy, i když jsou dobré v tom že vám donutí se přinutit se k pohybu, klidně si tancujte v pohodlí domova, tak jak se vám líbí a jak vás to baví. Pro ženy jsou velice vhodné tance, při kterých se kroutí boky.
indická tanečnice
Tancovat se dá v každém věku. A pokud se při tanci necítíme jistě, může pomoci, když se pro něj lépe oblékneme, tanec v teplákách je opravdu vypadá jinak, než když máme sukni nebo legíny. Důležité je tančit tak, aby to bavilo nás samotné, a to jde bez dobré hudby těžko.
Tancem nejen že se tělo protáhne ale okysličí a pleť bude vypadat lépe, tímto způsobem můžeme bojovat nejen s kilogramy navíc ale i s celulitidou nebo nečistou pokožkou. Tanec zkrátka není jen hloupé trdlování a marnění časem, jak někteří říkají, ale především prostředek k tomu, jak mít hezkou pokožku i v pozdějším věku.
baletní tanečníci
Při tanci se rozproudí krev a lépe se pak vyplavují z těla škodlivé látky. Možná se vám do toho z počátku nebude chtít, ale když jednou začnete, nebudete vědět kdy přestat. Účinky pravidelného tance začnete pociťovat brzy, minimálně na vaší náladě. Není od věci připomenout známý fakt, že pohybem se vyplavují do těla hormony dobré nálady.
Pokud chceme dobře vypadat nemusíte hned chodit do tělocvičny ale z pohodlí domova si tu, a tak zatancovat. I tohle málo dokáže divy.