Do zip sáčku uložíte potraviny i drobnosti v domácnosti

Pomocník při rozebírání nábytku – potřebujete rozmontovat šatní skříň, komodu, postel, psací stůl a hledáte vhodnou nádobku pro ukládání spojovacího materiálu? Ideální bude, když bude průhledná a dobře uzavíratelná. Sklenička se může po pádu na zem rozbít a plastové zcela transparentní dózy nebývají zrovna při ruce. Zip sáček je pro tyto práce ideální, je lehký, nezabere moc místa, je do něj vidět a po uzavření se žádné šroubky nepoztrácí. Navíc jej můžete přichytit izolepou k nábytku a máte vše pohromadě.

hromádka vrutů

Potraviny v mrazáku – polyetylenové uzavíratelné sáčky jsou netoxické a jsou určeny i pro ukládání potravin, včetně hotových jídel. V mrazáku je vyskládáte přesně podle potřeby, jsou skladnější než dózy a hlavně mnohem levnější. Můžete je použít i vícekrát.

Trvanlivé potraviny – rovněž ideální způsob, jak uchovávat např. ovesné vločky, aby je nenavštívil hmyz, nebo luštěniny či ořechy. Do obalu je vidět, je lehký a opět se snadno vyskládá v regálu police v kuchyňské lince či ve spíži.

Mobil v dešti – mokrý telefon v batohu, to je doslova průšvih. Může dojít ke zkratu baterie a kromě nevratného poškození přístroje dokonce i k explozi a požáru lithiového článku. Raději nic neriskujte a mějte telefon při přenášení v dešti zabalený do zip sáčku. Tam je před vodou v bezpečí.

zmatek u šicího stroje

Stavebnice, puzzle a drobné hračky – pro každou stavebnici a zvláště pak pro kostičky puzzle je pohromou, když se byť jen jediný dílek někam zakutálí. Tím je pak celé dílo skládanky či stavebnice znehodnoceno. Sáček na zip je pro tyto hračky bezpečné úložiště, chrání předměty nejen před ztrátou, ale i před vlhkostí a prachem.

Korálky a galanterie – skvělý pomocník pro švadlenky, zvláště tam, kde je málo místa v okolí šicího stroje. Není třeba mít chaos v krabičkách, stačí do každého pytlíku roztřídit knoflíky, závlačky, druky, korálky, sponky a zipy a máte po starostech. Mít přehled ve věcech se vyplatí každému, kdo je tvořivý, neztrácíte zbytečně čas a energii hledáním různých drobností a jejich úklidem.