Zkušený elektrikář je zárukou bezpečné elektroinstalace

Jedním z prvních kroků, které byste měli podniknout při koupi staršího rodinného domu, bytu nebo i rekreační chatky, je obrátit se na odbornou firmu působící v oboru opravy a revize elektroinstalace, hromosvodů, elektrických jističů a spotřebičů. Pokud jste z Prahy a okolí, neváhejte se obrátit na spolehlivou firmu, která vám přímo do určeného objektu pošle odborně vyškoleného elektrikáře Praha 3 a objednávku vyřídítetelefonicky nebo prostřednictvím webových stránek, prakticky kdykoliv.

vybavení elektrikáře

Pro instalaci elektrických rozvodů platí přísné bezpečnostní předpisy, které je nutné respektovat a pokud nemáte informace, kdo elektroinstalační práce v objektu prováděl, případně kontroloval, je v zájmu zdraví všech osob, které se v objektu zdržují, nebo v budoucnu budou zdražovat, aby takové elektrické rozvody a rovněž zapojení elektrospotřebičů a funkčnost a bezpečnost hromosvodu zkontrolovala odborně vyškolená osoba.
Některé starší objekty mohou mít ještě elektroinstalaci, která už nevyhovuje současným platným předpisům a může být i životu nebezpečná, nebo může způsobit zkrat a v důsledku špatné elektroinstalace může objekt i vyhořet.
Pokud si chcete pojistit domácnost a nemovitost, měli byste také myslet na to, že se vám mnohem lépe budou uplatňovat u pojišťovny vzniklé škody, pokud budete mít v ruce doklad o tom, že jste měli elektroinstalaci i hromosvod v pořádku.

elektrické kabely

Nezapomeňte si nechat zkontrolovat i nebytové prostory, i tam by měla být elektrická instalace podle zákonných norem, které ochrání samotnou nemovitost a její obyvatele.
Vyškolení elektrikáři Praha-4 spolupracují s distribučními firmami a v případě zájmu vám ochotně poradí, kde pro vás bude elektřina nejvýhodnější.
Ve službách, které jsou v nabídce samozřejmě nechybí nonstop pohotovostní služba, okamžité řešení problému, revize elektrických rozvodu, výměna jističů, výměna zásuvek svítidel, vypínačů, instalace elektrických zařízení a různé elektro úpravy instalace.