Zábava, záhada, ale i hra na detektiva vás v únikové místnosti pohltí

Přemýšlíte nad tím, jak strávíte volný den, který rozhodně nechcete prožít doma před televizí? Máme pro vás fantastický typ na program plný záhad, tajemných hádanek, ale i nápověd, které oceníte v případě, že budete „v koncích“. Úniková hra Pardubice čeká na vaši návštěvu a společně s ní i 2 typy her, které vás svým tématem zcela pohltí.

zvětšovací sklo

1Sestavte si tým z lidí, kteří se ničeho nebojí

Hned po rezervaci vašeho termínu byste si měli dobře promyslet, koho vezmete za dobrodružstvím do únikové místnosti s sebou. Vybírat můžete z řad vašich přátel, rodiny, kolegů nebo i nadřízených a v případě, že máte doma děti starší 15 let, neváhejte jich taktéž zasvětit do tajemných záhad.

Váš tým se musí skládat z 2 – 5 hráčů a základním pravidlem hry je uhodnout správnou odpověď před uplynutím času, který na ni máte. V Pardubicích je to 75 minut, a pokud si budete věřit a přemýšlet nejlépe, jak umíte, jistě se vám hra podaří dotáhnout do úspěšného konce.

2Originální způsob, jak prožít volný den

Hry, které jsou v nabídce vás potěší svou dramatičností a originálním pojetím zábavy, kterou ještě neznáte. Zvolit si můžete Samaru, ve které jde o rozluštění hádanky ohledně šíření kazety, která za sebou nechává mnoho obětí. Druhá hra s názvem Dvojitý agent vám umožní zahrát si na zkušeného detektiva, který bude muset vyřešit velký případ ztraceného agenta.

vhs kazeta

Věřte, že o zábavu a program plný emocí a dlouhodobých vzpomínek budete mít postaráno a nebudete litovat toho, že jste si mohli vyzkoušet tuto novodobou hru, které mnoho lidí podlehne.

Vyrazte tedy do místnosti, která se bude na první pohled jevit jako děsivé místo, ovšem jenom do doby, než z ní vyjdete jako vítězný tým, který vyřešil všechny hádanky, které vás v ní dovedly pěkně potrápit. Budete mít za sebou nejen další zkušenost, ale i na co vzpomínat a zjistíte, jakým logickým myšlením oplýváte.