Proteiny jsou zázrakem, díky kterému zhubnete


Proteiny jsou bezesporu nejdůležitějším prvkem ve vaší stravě. Jedná se o velmi důležitou stavební jednotku, která je esenciální v případě budování svalů. Pokud chcete hubnout, a přitom nepřicházet o svou cenou svalovou hmotou, určitě se rozhodněte právě pro proteinovou dietu , která je na toto zcela ideální. Zaměří se na spalování tuků z vašich tukových zásob, nikoliv na braní energie z vašich svalových vláken. Ba naopak, díky vysokému množství bílkovin bude tvorba nového svalstva mnohem jednodušší.

salát

Na pravidelnosti záleží
Jíst třikrát denně, nebo raději pětkrát? Dopřávat si druhou večeři, anebo se raději zaměřit na snídani do deseti minut po probuzení? Optimální bude, když budete jíst tehdy, když máte hlad. To znamená, že ve výsledku budete jíst téměř co tři hodiny, a tím pádem denně budete mít okolo pěti jídel. To je ideální, protože mezi jídly nebudete pociťovat hlad, a tím pádem ani nebudete mít myšlenky na hřešení.

I bez pohybu to jde
Pohyb sice tvoří pouhých dvacet procent, co se týká vlivu na hubnutí, avšak jde to i bez něj. Pokud budete dbát na stravu, tak se dočkáte výsledků i tak. Myslete však na to, že právě pravidelným pohybem hubnoucí proces podpoříte, což je nesmírně důležité. Jestliže chcete dosáhnout rychlejších výsledků, které půjdou vidět, tak se určitě nebraňte dvakrát až třikrát týdně nějaké zajímavé pohybové aktivitě, která vás bude zejména bavit.

snídaně

Program, který vám ušetří práci
Vařit vyvážená jídla s minimálním obsahem tuků a sacharidů je velmi náročné, a to jak časově, tak co se týče energie. Proto raději využijte jeden z mnoha redukčních programů, který vám vaše dietní snažení se rozvrhne do tří efektivních cyklů. Díky tomu to budete mít mnohem lépe pod kontrolou a dosáhnete zajímavějších výsledků. Budete to mít navíc zcela bez práce.