Neděste se stěhování a pozvěte si na pomoc “profíky”

Ke stěhování vás http://www.abstore.cz/kovove-policove-regaly mohou přinutit jakékoliv důvody. Ať už se jedná o ty příjemné, kdy změna působení vaší firmy, či organizace prospěje po mnoha stránkách, tak to mohou být i důvody méně příjemné. Nic z toho ale nemění fakt, že stěhování samo obnáší spoustu starostí a jeden člověk na tento proces obvykle nestačí. Proto přicházíme s nabídkou stěhování firem Praha, která je známá svým působením a službami zejména v Praze a jejím okolí, ale nevyhýbá se ani zakázkám po celé naší republice.
přenos krabice
Naší snahou je přistupovat vždy ke každé zakázce tak, aby byly splněny veškeré požadavky týkající se domluveného času (pracujeme i o víkendech, ve večerních a nočních hodinách), dále klademe důraz na efektivní balení stěhovaných předmětů a na citlivé zacházení dle jejich povahy. To se týká například kancelářské techniky, ale i vybavení restaurací a barů. Naši zaměstnanci jsou vyškolení profesionálové, kteří vědí jak na věc, takže jim bez obav svěřte nejenom balení jednotlivých kusů vybavení, ale také například demontáž velkých a těžkých kusů nábytku, jako jsou konferenční stoly se zasedacích místností, regály, nebo kopírky. Nemějte obavy ze ztráty těchto věcí při stěhování, ani z chaosu na novém místě. Vše je celou dobu plně pod dozerem našich techniků, kteří všechny předměty z jednotlivých pracovních míst uloží do krabic a opatří kódy, což velmi oceníte při opětovném vybalování a umisťování.
Připraven ke stěhování

Vážíme si svých stálých zákazníků a pro ty stálé, a také vybrané skupiny klientů jsme připravili zajímavé slevy, s nimiž seč můžete seznámit nahlédnutím na naše stránky, kde najdete i ceník služeb, kontakty a poptávkový formulář, jehož prostřednictvím nás neváhejte oslovit. Rádi vám zpracujeme předběžnou cenovou nabídku a po vašem souhlasu vyšleme na obhlídku našeho technika, pro sjednání dalších postupů, které přispějí k vašemu rychlému a bezproblémovému stěhování.