Nebankovní hypotéka

Hledáte úvěr, který by byl vhodný i pro běžné občany? Spotřebitelské úvěry mají většinou přísná kritéria, kvůli kterým není snadné si je sjednat jako hypotéku. Naše společnost však poskytuje komplexní služby v oblasti úvěrů a hypoték a proto jsme schopni vám zajistit výhodné podmínky a zprostředkovat půjčku z banky nebo formou nebankovního typu za nejvýhodnějších podmínek.

dokument

  1. Tolerance různých příjmů

Není nikde psáno, že si u nás může půjčit jenom člověk, který je zaměstnanec v nějaké firmě. Tento typ úvěru si mohou sjednat i ostatní, kteří mají například jiné příjmy. Tolerujeme různé druhy příjmu.

  1. Další je tolerance záznamů

Do problému se lidé dostávají také kvůli registrům. Záznamy v nich mohou hodně překážet a nedají se dočasně smazat. Jakmile jste zapsáni, bude to nejméně na několik let, proto je problém, získat v takovémto období půjčku z banky, protože tam, jakmile máte záznam, tak vám rozhodně nepůjčí.
Naše společnost toleruje záznamy a to jak v bankovních BRKI, tak také v nebankovních typech jako je SOLUS, NRKI.

  • Nečekají vás ani žádné poplatky dopředu.
  • Chcete i nízkou úrokovou sazbu? V tom nebude žádný problém. Naše společnost disponujeme velice výhodnými podmínkami a může vám zajistit to nejlepší na trhu v oblasti financování a poskytování úvěrů. Zajistíme pro vás úrokovou sazbu podobnou americké hypotéce v bance.

diář

Podívejte se na reprezentativní příklad

Americkou hypoteční kalkulačku u nás však nehledejte. Jednáme s každým klientem individuálně. K dispozici je však reprezentativní příklad, podle kterého si můžete udělat představu o úrocích, splátkách a výši půjčky.
Reprezentativní příklad vám řekne často více, než nějaká kalkulačka. Zjistíte, jaké můžeme nabídnout základní úrokové sazby, jaká může být výše úvěr, jaké jsou další poplatky, které se úvěru týkají, jaká bude doba splatnosti a jaká bude měsíční splátka. Jako na talíři zde máte veškeré základní stanovené údaje, které jsou nejdůležitější v posuzování výhodnosti úvěru.