Floristé a floristky nakupují u nás

Vědí totiž, že dodáváme jen kvalitní a různorodé zboží, které při své inspirativní práci s přehledem a krásně zužitkují. Nabízíme totiž již více než desetitisíc položek, které máme na skladě a jejich zásoby neustále kontrolujeme a průběžně doplňujeme. Stane-li se přesto, že vámi požadovanou položku nemáme, okamžitě ji pro vás na trhu seženeme, navrhneme vám cenu a vy si ji můžete s klidem do vaší objednávky již zahrnout. Anebo vám ji zašleme dodatečně.

sušené barevné květiny

Velmi nám záleží na našich vztazích, které i nadále budeme podporovat pouze jakostním zbožím. Nestandardní materiál u nás neobstojí. Jakmile zjistíme nedostatečnost čehokoliv, co by zničilo kvalitu výrobku, okamžitě ho likvidujeme. Zaručujeme dodání jakékoliv sušené rostlinky, která se vyskytuje na českém trhu. Navíc jsme začali dovážet sušené květiny i z Jižní Ameriky, z afrického kontinentu, Indie a z taktéž z několika evropských zemí. Tudíž máme nepřeberné množství i exotických sušených květin a rostlin, které ve vazbě vypadají úchvatně a zaujmete jimi své potencionální zákazníky. A třeba, když zjistí, jaké máte nádherné a nikde ještě neokoukané květy, budou se k vám rádi vracet. Krása mnohdy prodává sama. využijte naší skvělé nabídky a projděte si potřeby pro floristy a určitě vás mnohé položky zaujmou.

sušené květiny ve sklenicích

Za svou práci ručíme. Velký důraz pokládáme na jakost, protože vy jste koncoví zákazníci a vám musí naše květy a dekorativní předměty především vyhovovat. Květiny procházejí pečlivým tříděním, kdy ostříží zrak našich pracovníků bedlivě sleduje délku stonků, velikost květů anebo i počet květů na stvolu. Snažíme se mít vše pod kontrolou a jakmile zjistíme nějaký nedostatek na zboží, zaručeně již neprojde kontrolou a bez milosti ho vyřazujeme.
Proto floristické potřeby u nás koupíte za skvělou cenu a v báječné kvalitě! Proto neváhejte a objednávejte právě teď!